Професійний ремонт мікрохвильових печей: як обрати найкращий сервіс

Мікрохвильовка — один із найбільш поширених кухонних приладів. Як і будь-яка інша техніка, в один «прекрасний» момент вона може перестати нормально функціонувати. І в такому випадку перед власником постає задача — спробувати відремонтувати СВЧ-піч самостійно або обрати професійний сервісний центр. Що ж робити? Давайте розбиратися.

Самостійний ремонт мікрохвильовки

Ремонт мікрохвильових печей — доволі легке завдання для електрика-початківця. Якщо проблема полягає в поломці одного зі складових елементів печі, то найпростіше і найправильніше рішення — його заміна. Суть у тому, що більшість деталей цього пристрою не підлягає ремонту, а лише повній заміні на нову. Особливо це стосується запобіжників, діодів і конденсаторів — головних причин виходу пристрою з ладу.

Ремонт мікрохвильових печейЗаміна деталей здійснюється в кілька кроків:

 1. Мікрохвильовка відключається від мережі.
 2. Відбувається розрядка трансформатора (5 хвилин).
 3. Від дефектної деталі від’єднуються клеми, її витягують.
 4. Підключається працездатна деталь на те саме місце.

Під час заміни деталі потрібно враховувати два важливі чинники. Перший із них – відповідність схемі. Важливо пам’ятати, що кожна деталь має свої характеристики, підібрані для працездатності всієї електричної схеми. Якщо після заміни цей нюанс не враховано, то це призводить до нових поломок. Це особливо стосується трансформатора і конденсатора.

Другий важливий фактор — підключення деталі. Необхідно правильно під’єднати заміну, зберігши колишнє розташування клем. Якщо під’єднати пристрій у зворотному порядку, то це може вивести його з ладу, а також кілька інших деталей у системі.

Це дасть змогу відновити свою мікрохвильову піч у більшості випадків. Якщо ж поломка пов’язана з електронною частиною пристрою, або ви не впевнені у своїх силах, то варто звернутися до професіоналів. Це забезпечить якісний ремонт і продовжить роботу пристрою на довгий термін.

Стаття по темі:  Борьба с незаконной продажей курсовых работ в Киеве: Меры университетов и правительства

Як обрати сервіс по ремонту мікрохвильовок

Онлайн консультація з ремонту побутової технікиОбираючи сервіс по ремонту мікрохвильовок, важливо враховувати кілька ключових аспектів для того, щоб отримати якісний та надійний ремонт:

 1. Досвід та репутація. Оберіть сервіс, який має досвід у ремонті мікрохвильовок. Досвід може свідчити про те, що фахівці знають, як вирішувати різноманітні проблеми. Репутація також грає важливу роль — читайте відгуки та рекомендації інших клієнтів.
 2. Ліцензія та сертифікати. Переконайтеся, що обраний сервіс має відповідні ліцензії та сертифікати, що засвідчують його компетентність у сфері ремонту побутової техніки.
 3. Спеціалізація. Оберіть сервіс, який спеціалізується на ремонті мікрохвильовок або, взагалі, побутової техніки. Спеціалізовані фахівці вміють більш ефективно виявляти та виправляти проблеми.
 4. Ціни. Порівняйте ціни на ремонт мікрохвильовок в різних сервісах. Уточніть, які послуги входять у вартість ремонту, і чи передбачена гарантія на виконані роботи.
 5. Гарантія на роботу. Переконайтеся, що сервіс надає гарантію на виконані роботи та замінені деталі. Гарантія свідчить про впевненість в якості наданої послуги.
 6. Вивчення відгуків. Пошукайте відгуки в інтернеті або запитайте рекомендації від друзів та родини. Відгуки можуть надати вам уявлення про якість обслуговування та ремонтні здібності сервісу.
 7. Терміни виконання. З’ясуйте, як довго приблизно триває ремонт мікрохвильовки у вибраного сервісу. Це може бути важливим фактором, особливо якщо вам необхідно швидко відновити роботу пристрою.

Крім того, перед обранням конкретного сервісу зверніться до їх менеджерів та задайте питання про послуги, досвід, ціни та будь-які інші деталі, які можуть бути важливими для вас.

Як не бути обдуреним під час звернення до сервісного центру

Найпоширеніші обмани недобросовісних сервісних центрів:

 1. Заміна справних деталей на бувші у вжитку. Працівники сервісних центрів-шахраїв можуть замінити фірмові, дорогі комплектуючі (відеокарти, жорсткі диски тощо) на дешевші або неробочі, користуючись тим, що звичайний користувач не розуміється на начинці свого пристрою.
 2. Некваліфікований майстер. Такий майстер може проводити один і той самий ремонт кілька разів за короткий період часу і щоразу вимагати за нього гроші. Але ж та сама несправність повторно настає найчастіше з його вини, бо її було не до кінця усунуто першого разу або через те, що було встановлено неоригінальні комплектуючі.
 3. Великі знижки або занижені ціни в прайс-листі компанії. Наприклад, ви звернулися до майстра з проханням замінити ручки управління СВЧ-печі, озвучили одну ціну, а потім — втричі більшу.
Стаття по темі:  Європол уточнив, що побоюється потенційної контрабанди зброї з України

Та ще одна ознака поганого сервісу — видача дешевого ремонту за дорожчий. Змінюється недорога запчастина або виконуються відносно незначні роботи, а презентуються як дорогий модульний ремонт.

Share

You may also like...