Пакети оптом в Болгарії

“Чернігів Пекедж” пропонує високоякісні поліетиленові пакети з привабливим дизайном. Ми маємо найбільший асортимент пакування на складі в Україні, включаючи пакети майки, пакети банани та пакети з петлевими ручками.

Ви можете вибирати серед пакетів з логотипом та однотонних, глянцевих, матових, прозорих, а також виготовлених за технологією рециклінгу. Наші клієнти мають можливість швидко та якісно роздрукувати свій власний логотип на пакетах. При замовленні готових позицій зі складу ми гарантуємо швидку доставку. Для замовників у Болгарії ми також надаємо безкоштовні зразки пакування перед замовленням.

“Чернігів Пекедж” уже більше 13 років виробляє високоякісні поліетиленові пакети та обслуговує понад 10 000 клієнтів. На нашому виробництві застосовуються сучасні технології, а ми також запустили власну лінію рециклінгу. Наші поліетиленові пакети відповідають вимогам системи менеджменту якості ISO 9001 та харчової безпеки ISO 22000. Задоволення наших клієнтів є нашим пріоритетом, що підтверджується середнім балом задоволеності на рівні 9,5. Ми маємо два цехи виробництва на території України, один з яких знаходиться в 5 кілометрах від кордону з ЄС.

Щодо цін на пакети з логотипом, вартість виготовлення залежить від вашого дизайну та розмірів. При замовленні готових позицій менеджер зможе розрахувати терміни виготовлення, вартість та доставку. Ціна на пакети з логотипом починається від 0,014 євро за пакет для готових позицій на складі.

Наші дизайнери швидко та професійно створять для вас ідеальний макет логотипа для друку на пакеті, враховуючи всі ваші побажання. Ми також готові створювати нові дизайни та розміри пакетів з логотипом за вашими потребами. Ми пропонуємо різноманітні види пакетів, включаючи біорозкладні, пакети банани з логотипом, пакети майки з логотипом та інші, з можливістю друку вашого логотипу у 6 кольорах.

Стаття по темі:  Зберігання та транспортування молока - правила, умови, поради

Замовлення поліетиленових пакетів в Болгарії можна здійснити через сайт компанії, електронною поштою або телефоном. Доставка зі складу безкоштовна при замовленні від 150 євро або від 1000 євро, а індивідуальні замовлення на пакети з логотипом доступні від 500 євро. Готові пакети з логотипом відправляються наступного дня після оплати, а термін їх виготовлення становить до 10 робочих днів. Ми надаємо всі необхідні документи та сертифікати якості для замитнення.

“Чернігів Пекедж” гарантує якість та надійність у кожному замовленні.

Share

You may also like...