Поради з SEO оптимізації вашого контенту

Незалежно від того, чи є це інтернет-магазином, порталом новин або хобі-проектом: будь-хто, хто має сайт в Інтернеті, хоче, щоб його знайшли за допомогою пошукових систем, таких як Google, Bing. Тому що все менше і менше користувачів намагаються отримати доступ до веб-сайтів через адресне поле браузера – натомість у згадані пошукові системи зазвичай вводиться певний пошуковий запит. Якщо користувач вводить певну фразу в маску пошуку, пошукова система потім видає індивідуальний список результатів з веб-сайтами, які найкраще відповідають умовам пошуку.

Відповідно, конкуренція між власниками сайтів велика за те, щоб якнайкраще ранжуватися за ключовими словами, що часто використовуються, і таким чином займати чільне місце в результатах пошуку. Ключ до цього – оптимізація контенту і просування сайта в більш загальному значенні. Наступні десять порад допоможуть вам писати тексти таким чином, щоб читачі могли дізнаватися про ваш веб-контент через пошукові системи.

Існує безліч способів оптимізації текстів відповідно до критеріїв SEO. Однак усі вони ні до чого не призводять, якщо ігнорувати людину-читача. Основне завдання будь-якої пошукової системи – надати користувачеві найкращі можливі результати на його запит. Пошукові системи використовують алгоритми, які намагаються зрозуміти релевантність веб-сайту користувача. Це значною мірою пов’язано із контентом, який надає сайт.

Тому контент повинен тематично відповідати пошуковому запиту, для якого він був оптимізований, бути легко читаним та пропонувати користувачеві додаткову цінність. У кращому випадку контент містить відповідь на відповідний пошуковий запит.

2. Уникайте текстів із повторюваним змістом.

Не лише читач, а й пошукова система любить новий контент. І це насамперед має бути унікальним – тоді говорять про так званий унікальний контент. В Інтернеті, однак, поширене копіювання готових описів продуктів або заздалегідь складених прес-релізів для вашого власного веб-сайту. Але веб-сайти не потрапляють у верхні рядки видачі (сторінки результатів пошукових систем) у такий спосіб. Плагіат – це не лише поганий стиль, він також розпізнається пошуковою системою і безжально карається.

Тому під час створення контенту, оптимізованого для пошукових систем, важливо уникати дублювання – це також включає ваші власні тексти, які не повинні публікуватися кілька разів на вашому власному сайті. Причиною цього є алгоритм пошукової системи, який намагається надати користувачеві результати з різним змістом під час пошукового запиту. Якщо ідентичний контент знаходиться на двох різних URL-адресах, у пошуковій видачі відображається лише одна версія – зазвичай з вихідним змістом.

Стаття по темі:  Переваги торговельного холодильного обладнання торгової марки JUKA

Веб-проекти, що містять дублікати, ковзають вниз у результатах пошуку або, в гіршому випадку, повністю видаляються з індексу пошуку. Слід також зазначити, що контент, що дублюється, не тільки впливає на окремі підсторінки, але також може впливати на релевантність і надійність всього домену.

Налаштуйте обсяг вашого SEO-контенту відповідно до відповідної теми.

З того часу, як Panda оновила пошукову систему Google, девіз у колах SEO був: «Контент – король». Якщо раніше було достатньо тексту довжиною від 200 до 300 слів, тепер ви повинні створювати значно довші тексти, щоб досягти хорошого ранжування. Але якісне оновлення Panda спрямоване не тільки на обсяг веб-контенту. Завдяки складним алгоритмам пошукові системи, такі як Google, тепер можуть оцінювати інформаційний зміст тексту і, отже, додаткову цінність читача.

Основою для цього є семантичний аналіз та показники користувача, які показують, наприклад, тривалість часу, проведеного на сторінці. Посктільки неможливо втиснути кожну предметну область пропозиції веб-сайту в жорсткі рамки мінімальної кількості слів, обсяг ваших SEO-текстів повинен відповідати складності відповідної теми. Більше контенту не означає вищого рейтингу. Натомість пошукові системи нагороджують добре вивчений контент послідовною структурою аргументації та надійними джерелами.

Використовуйте ключові слова

Щоб визначити релевантність сторінки пошуковому запиту, пошукові системи також використовують ключові слова. Ці ключові слова дають змогу пов’язати текст веб-сайту з певною темою. Тому, перш ніж створювати SEO-тексти, важливо визначити відповідні тематичні області для власних веб-сайтів і вивчити ключові ключові слова для ваших тем, продуктів або послуг. Бажано згрупувати ключові слова у пов’язані набори ключових слів. Кожен із цих кластерів стає доступним як базова структура для веб-сайту, оптимізованого для пошукових систем.

Проте при інтеграції ключових слів у текст SEO важливо забезпечити збалансовану щільність ключових слів. Тут рекомендується загальний розподіл від 1 до 3 відсотків. Зрештою, проте, індивідуальний випадок вирішує значний розподіл у тексті. І тут письменник має орієнтуватися на читача-людину. Слід уникати помітного скупчення ключових слів на користь удобочитаемости. Натомість рекомендується використовувати синоніми, варіації, пов’язані терміни та форми, що змінюються, щоб охопити все семантичне поле теми.

Структуруйте тексти на вашому сайті

Для пошукової системи актуальні не лише аспекти, пов’язані з контентом, такі як інформаційний зміст та щільність ключових слів у тексті, але й структурування змісту за смисловими розділами також покращує ранжування. Основні заголовки та підзаголовки відіграють ключову роль. Вони позначені HTML-кодами від “h1” до “h6” відповідно до англійського терміну “заголовок”. Найважливіший елемент дизайну – це головний заголовок. «H1» займає чільне місце у вихідному коді і тому завжди має містити головне ключове слово тексту.

Стаття по темі:  Объединение услуг хостинга и покупки домена

У кращому випадку додаткові ключові слова містяться в підзаголовках «h2» та «h3». Контури поза третього рівня ієрархії зустрічаються рідко і повинні використовуватися лише у виняткових випадках для зручності читання. Натомість можна використовувати переліки та елементи списку. Ще один засіб структурування SEO-текстів – напівжирний текст. Вони можуть бути реалізовані за допомогою HTML-тегів «b» та «strong», при цьому тільки сильний тег повідомляє пошукову систему про релевантність виділеної жирним шрифтом фрази.

Перелінковка контента

Як описано вище, SEO-тексти ідеально оптимізовані для конкретної теми. У той же час оптимізовані для пошукових систем веб-сайти можна використовувати для керування потоком посилань у веб-проекті та посилення релевантних сторінок домену. Внутрішні та зовнішні посилання дозволяють підвищити зручність використання сторінки та направити читачів до додаткової інформації на інших веб-сайтах.

Слід зазначити, що кожне посилання успадковує популярність веб-сайту певною мірою за цільовим посиланням. Тому перед тим, як пов’язувати зовнішні веб-сайти, ви повинні перевірити, чи є тематично відповідна мета посилання у вашому власному домені. Таким чином ви також можете посилити підсторінки вашого домену, на які немає посилань із зовнішніх веб-сайтів.

Як для внутрішніх, так і зовнішніх посилань ви повинні переконатися, що використовуєте значні якірні тексти, щоб пошуковій системі було простіше призначати їх за темами. Посилання на зовнішні сайти також повинні бути забезпечені так званим атрибутом NoFollow, тобто інструкцією у форматі HTML для Google і Ко, щоб не брати до уваги зовнішнє посилання при підрахунку популярності посилання. Це зберігає потік посилань у власному домені.

Регулярно оновлюйте свій контент

Навіть найкрасивіший SEO-контент марний, якщо він повністю застарів. Пошукова система також використовує в актуальності вашого сайту як критерій ранжування. Домени, які регулярно мають новий контент на поточні теми, працюють у пошуковій видачі значно краще, ніж веб-сайти, які нехтують необхідністю оновлення. Звичайно, для веб-проектів, таких як інтернет-магазини або веб-сайти компаній практично неможливо регулярно переписувати тексти продуктів і категорій або описи спектру послуг. У таких зусиллях немає потреби. Натомість спеціальні розділи новин, розділи для преси або інтегровані блоги пропонують можливість регулярно надавати відвідувачам веб-сайту новий контент.

На доданок до структурних елементів, таких як заголовки, списки та перерахування, зображення та мультимедійні елементи можуть використовуватися для полегшення SEO-текстів. Крім того, мультимедійний контент забезпечує відвідувачу сайту додаткову цінність завдяки своєму аудіовізуальному характеру, оскільки інформація надається кількома каналами. Пошукова система, яка хоче представити своєму користувачеві найкращий веб-сайт, також позитивно оцінює мультимедійні елементи.

Стаття по темі:  Гідроізоляція фасаду будівлі: Тенденції та інновації

Показники користувача, такі як тривалість перебування , які, у свою чергу, впливають на рейтинг , показують, що відвідувачі сайту добре сприймають вбудовані відео або графіку. Також можливо генерувати трафік за допомогою зображень і відео, оптимізованих для пошукових систем.

Зображення та медіа

Щоб оптимізувати свій сайт для пошукової системи, при написанні SEO-текстів ви повинні враховувати не лише критерії SEO. Також існують певні основні правила, які необхідно дотримуватись при інтеграції зображень та графіки, щоб гарантувати, що їх можна буде знайти за допомогою систем пошуку зображень.

В принципі, пошукові системи не можуть оцінювати зображення самостійно: тому важливо передати пошуковій роботі те, що можна побачити на відповідному зображенні, використовуючи надану інформацію. Якщо ви також хочете досягти хорошого рейтингу під час пошуку зображень, відповідні ключові слова повинні бути включені як в ім’я файлу, так і в заголовок зображення.

Крім того, більшість пошукових систем оцінюють великі зображення краще, ніж маленькі. Тому рекомендується використовувати графіку з високою роздільною здатністю. Щоб сигналізувати пошуковій системі, що зображення стосується певної теми, також корисно використовувати відповідні ключові слова в HTML-коді зображення. Це стосується як заголовка (тег заголовка), так і опису (тег alt) зображення.

Тег заголовка відображається, наприклад, при наведенні курсору миші на зображення. Тег alt, з іншого боку, надає браузеру короткий опис вмісту, який замінює зображення, якщо воно не може відображатися з технічних причин.

Заголовки сторінки та описи

Якщо користувач вводить термін у пошукову маску Google, Bing and Co., йому відображається добірка результатів пошуку у вигляді фрагментів . Це короткі витримки тексту з окремих веб-сайтів. Вони завжди представлені в одній і тій самій формі: заголовок (заголовок), опис (опис) та URL. Тут слід зазначити, що ці фрагменти не створюються автоматично пошуковою системою, а мають створюватися копірайтером вручну.

Зазвичай сніпет – це перше, що бачить відвідувач із вашого сайту. Тому він повинен містити короткий виклад змісту сторінки та основного ключовогослова.

Щоб ваш фрагмент не відображався у результатах пошуку лише частково, ми рекомендуємо довжину заголовка від 55 до 60 символів. Опис має складатися приблизно із 160 символів.

За матеріалами https://ixtlan.com.ua/

Share

You may also like...